0264 346 03 22
 
 
Tarvit Tarım Kimya
Tariron
Tariron-Base
Tarzin
Tarzin-Base
Tarman
Tarman-Base
Tarmix-5M
Tarmix-5M-Base
Tar-Humic-Light
Foto Galeri
Duyurular
Web sitemiz yeni tasarımı ve yenilenen alt yapısıyla yayında
Web sitemiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz...
Devamı
Web sitemiz yeni tasarımı ve yenilenen alt yapısıyla yayında
Web sitemiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz...
Devamı
Tümünü Gör
 
Hakkımızda

Tarvit Tarım Kimya ve İleri Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2014 yılında Sakarya’da kuruldu. Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Rosem Binası’ nda Ar-Ge faaliyetlerini yürütmektedir. 

Şirketimiz ülkemizde halen tarım sektöründe tüketilen organik ve inorganik makro ve mikro bitki besin elementlerini, toz ve sıvı humik ve fulvik asitler, amino asitler, deniz yosunları, özel nitelikli damlama gübrelerinin üretim ve Ar-ge çalışmalarını yapmaktadır. Ayrıca bioteknoloji ürünleri makro ve mikro besin elementlerinin Ar-ge çalışmalarını sahip olduğu Ar-ge laboratuvarında yapmaktadır.

Tarvit Tarım Kimya ve İleri Teknolojileri ile birlikte yurt dışından ithal edilen ligandlar ve rakamsal değer olarak yurt dışına aktarılan ekonomik potansiyel ülkemiz ekonomisine katma değer olarak kazandırılacaktır. Ayrıca ülkemizin yakın komşuları da, Ortadoğu ve Balkanlar olmak üzere potansiyel ticari pazar konumunda olup, üretilecek bu ürünlere ulaşım ve yakınlık açısından daha tercih edilir konumda olunacaktır.

Kuruluşundan bu yana, yüksek kaliteli ürünler üretmeyi benimseyen ve ileri teknolojiden yararlanarak üretilen bu yüksek kalite ürünleri doğaya ve çevreye uygun olacak şekilde piyasaya sürmeyi görev edinmiştir. Planlı ve sağlam adımlarla büyüyerek yeni istihdam potansiyeli oluşturmayı hedefleyen şirketimiz, teknolojik yenilikleri ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederken şirketimiz çalışanları, çağın imkânlarından müşterilerinin faydalanmasını sağlamaktadırlar.

Faaliyetlerini alanında uzman ekiple sürdüren Tarvit Tarım Kimya ve İleri Teknolojileri, AR-GE çalışmalarını, müşterilerine sunmadan önce kendi bünyesinde müşteri prototipi ile desteklemektedir. Son teknolojiden yararlanarak yürütülen Ar-Ge çalışmaları neticesinde ortaya çıkan ileri teknoloji ürünleri doğru zamanda doğru fiyatlandırarak daimi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Sektörü ile ilgili eğitimler vermek, yenilikçi fikirleri paylaşmak ve bu fikirleri uygulamak için uluslararası firmalarla işbirliği yapmak da Tarvit Tarım Kimya ve İleri Teknolojileri’nin amaçlarındandır.

Bol ve bereketli ürün ve kazanç dileklerimizle.

Anasayfa Sakarya Tarım | Tarvit Tarım  İletişim Sakarya Tarım | Tarvit Tarım  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji
Sakarya Tarım | Tarvit Tarım